Ренесанс привітав Київську гімназію №154 з 80 річчям.

Главная  /  Новости   /  Ренесанс привітав Київську гімназію №154 з 80 річчям.

Ренесанс привітав Київську гімназію №154 з 80 річчям.

article179.jpg

Наш колектив привітав Київську гімназію №154 з 80 річчям. Бажаємо подальшого розвитку та процвітання.

Дещо з історії гімназії.

1936 рік. На хуторі Нивки за адресою Брест – Литовське шосе, 14-А (нині це ріг вулиці Туполєва та проспекту Перемоги) у старій двоповерховій будівлі було організовано неповну середню школу №154 з російською мовою навчання.

1 вересня 1939 року для 400 учнів збудовано нову школу (нині – проспект Перемоги, 86). Щасливі роки навчання тривали недовго: були затьмарені початком Великої Вітчизняної війни, страхітливою боротьбою з фашистськими загарбниками. До приходу німців у Київ у 154-ій школі було розміщено евакогоспіталь та призовний пункт. Пам’ятає рідна школа жорстокі часи війни. Фашисти, захопивши Київ, використовували шкільне приміщення під жандармерію.

1 вересня 1943 року для дітей, які залишилися в Києві, було відновлене навчання. Як і дорослі, учні брали активну участь у відбудові рідного міста: розбирали завали каміння на Хрещатику, насаджували квіти, дерева, доглядали могили загиблих воїнів, а їх було немало вздовж Брест-Литовського шосе.

2004 рік. За якісні зміни у розвитку навчально-виховного процесу загальноосвітню середню школу реорганізовано в Київську гімназію №154, діяльність якої спрямована на особистісний розвиток кожної дитини.

Комментарии