Чемпіонат України зі спортивного-бального танцю 16-17.11.2019

Главная  /  Новости   /  Чемпіонат України зі спортивного-бального танцю 16-17.11.2019

16-17 листопада в м.Києві відбулися змагання Чемпіонату України зі спортивного бального танцю серед школярів і студентів, які проводили сумісно Ліга танцю України та Комітет з фізичного виховання та спорту України.

Учні нашого клубу стали переможцями Чемпіонату в багатьох категоріях!

1 місце європейська програма -Олексій Карібо та Вероніка Слободянюк (юніори 2), 1 місце латино-американська програма і 3 м. європейська – Нікіта Кочнєв та Оксана Поберезніченко, 1 м. латиноамериканська, та 3 м. європейська програми -Миколаєнко Олексій і Д’яченко Анастасія.

Перші та другі місця також у дитячих та ювінальских категоріях- Барабоха Данил, Ніколаєнко Вероніка, Штоюнда Родіон Шматько Монік, Штоюнда Давид ,Поліщук Кристина. Тренери – Наталія Константінова, Аркадій Курлянд та Юлія Рогут.

Відмінно виступили на змаганнях в рамках Чемпіонату “Танцювальна шоколадниця” наші дівчата з філіалу Ренесанс в Танцювальному центрі “Pionerskiy” (м.Вишневе) 1 , 2 та 3 місця – Жабуровська Катя, Кристя Дарина, Олекандрова Валерія, Бузунови Таісія і Ніна, Стефанович Катя – тренери Кускова Анна і Боровіченко Марія.

Вітаємо наших переможців та їх тренерів , бажаємо творчого натхнення та покоріння нових вершин танцювального спорту!